wtorek, 28 lipca 2015

wtorek, 21 lipca 2015

sesja rodzinna + konkurs

To że zdjęcia uwielbiam - wiecie :) szkoda tylko że mamy - w sumie to już mieliśmy,  tak mało wspólnych zdjec, całej naszej piąteczki - dzięki Kasi www.siwko.pl nadrobiliśmy zaległości i mamy wspaniałe zdjęcia  rodzinne, które możemy oglądać raz za razem i ciągle Nam mało , są wspaniałe i dlatego chcemy się z Wami Nimi podzielić :) środa, 15 lipca 2015

Emla - znieczulenieKilka dni,  właściwie to już  tydzień temu  na facebooku i instagramie umieściłam zdjęcie Aleksa z plastrem znieczulającym przed szczepieniem dostałam dużo pytań o nie więc aby nie odpowiadać na wszystkie i się nie powtarzać postanowiłam o nich napisać . 

wtorek, 14 lipca 2015

3 spotkanie Węgorzewskich MamSą spotkania blogerskie i są spotkania dla Mam, jedne są po to aby się nachapać darmowych giftów inne po to aby poznać nowe osoby, a jeszcze inne aby zrobić coś innego .... Moje spotkania bo to już trzecie spotkanie Węgorzewskich Mam, które organizuje nie dla siebie a dla mam z mojej okolicy abyśmy mogły się poznać, spędzić czas inaczej niż zwykle, odpocząć od codzienności a przy okazji zrobić coś dla siebie lub czegoś się nauczyć no a dodatkiem do wszystkiego są drobne upominki od wspaniałych sponsorów :) wtorek, 7 lipca 2015

upalnie - weekendowoDawno nie było u mnie na blogu takich przeglądowych zdjęć, tego co robimy w wolnych chwilach czy co dzieje się u Nas na codzień ... dostałam kiedyś wiadomość żebym takie nasze zdjecia umieszczała więc dziś zdjecia z weekendu :) 

poniedziałek, 6 lipca 2015

canpol babies - testujemy
Słyszeliście o co miesięcznych akcjach canpolbabies.com dla blogosfery? przeczytałam, zgłosiłam się i od razu mi się udało  i dziś mam dla Was test butelki i podgrzewacza :) 


czwartek, 2 lipca 2015

lampka nocna dla dzieckaCzy istnieje idealna lampka nocna dla dziecka ? Radziliśmy sobie różnie, Piotruś i Bartuś śpią w jednym pokoju, średniak chodzi w nocy no i obaj śpią przy świetle ale ... no właśnie ale lampka w pokoju dziecka nie może być pierwszą lepszą, nie może być taka jaka może być w dorosłej sypialni. Teraz już mamy idealną lampkę :)