wtorek, 23 kwietnia 2013

Zabawki Bruder -- test :)

HEJ :)

jako mama dwóch synów mam już pewne doświadczenie w wyborze zabawek w szczególności ciągników samochodów i innych maszyn a już w ogóle jeśli chodzi o rolnicze :) mieszkamy na wsi wkoło wszędzie są pola a jeśli pola to i maszyny rolnicze no i w domu oczywiście jakby nie inaczej tez :) starszy uwielbia takie sprzęty. Na ciągnik mówi ,, dziun,, :) wiem że jeśli kupować to kupować mądrze i dobrze czyli zabawki muszą być masywne nie mogą się rozpadać podczas rozpakowywania z pudełka z czym też się spotkałam :)
więc z czystym sumieniem polecam wszystkim zabawki firmy BRUDER :)


dla nas mają same plusy :)
są masywne, wytrzymałe, nic się nie łamie nic nie odpada pomimo rzucania deptania i nie wiadomo czego jeszcze :) nie pachną ,,chińszczyzną,, :) jest jeszcze jeden + są miniaturami prawdziwych ciągników i sprzętów co dla mojego syna jest bardzo ważne bo ma takie same maszyny jak dziadek tylko troche mniejsze :) są estetyczne ładne :) nadają się na każdą okazje i bez okazji mimo że cena nie jest najniższa ale na prawde opłaca się :) bo służą długie lata. no i jest w czym wybierać jest baardzo szeroki asortyment dla mojego syna nigdy dosyć mają w sobie coś co się podoba nawet jak ktoś nie wiem że istnieją takie ciagniki naprawdę nie tylko ciągniki bo siewniki agregaty pługi ale tez samochody betoniarki straze pozarne :) chłopcy to lubią :) nie dziwie się im bo dla mnie też się mega podobają :) dziadek i tata też chętnie się bawią :)                                       -nasza nie pełna jeszcze kolekcja zabawek bruder :)


                                               zabawkowy zawrót głowy:)
więc jeśli jest osoba która sie waha to polecam w skali od 1 do 10 oceniam na 15 :) 


a Wy macie takie zabawki? co o nich myślicie ?jeszcze kilka zdjęc z internetu :)


miłego dnia :) właściwie popołudnia :)8 komentarzy:

 1. wow :D ale fajowe te traktory :-)))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. super, sama bym się takimi pobawiła :D :D ja w dzieciństwie wolałam takie "sprzety" niż lalki:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za opinię :) Synal ma dopiero 7,5 miesiąca, ale na pewno kiedyś zainteresują go takie pojazdy. Tatusia z resztą też ;) A gdzie można kupić takie ciągniki?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej zgadzam się z Twoją opinią, sami mamy dwie zabawki z tej firmy i tak jak piszesz- są niezwykle wytrzymałe, chociaż nie niezniszczalne;) No i sam wygląd bardzo przyciąga, a dbałość o szczegóły tylko zachęca do kupna;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Potwierdzam - super zabawki. A czy znasz może odpowiednik Brudera dla kategorii "pociągi"? Chciałabym kupić synowi i mężowi (może jest szansa, że nie będą sobie zabierali zabawki ;)))) pociąg/kolejkę firmy gwarantującej wysoką jakość, dobre wykonanie i realistyczny wygląd.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zabawki są super! Mamy kilka zabawek,lecz koparek nie polecam, ze względu na ich niewielką trwałość. Otóż ramiona koparek dostały luzów po jednym dniu używania(zabawy) i wyglądają jak zwiędłe łodygi.Efekt - ramiona nie zawisną w górze tylko leżą na ziemi. Ot takiej firmy i ceny oczekiwałem znacznie lepszej jakości. Tutaj mamy naprawdę wieeelkie rozczarowanie. Natomiast polecam do Brudera wszelkiej maści dodatki- Ludziki, płotki, narzędzi itp. - są super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzamy. Jakość sprawdzona przez wszystkich naszych pracowników i ich dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zarówno nasz maluch, jak i pozostali chłopcy z rodziny i dzieci znajomych uwielbiają resoraki! Potrafią się nimi bawić codziennie, nie nudzą się im. W sumie to nie tylko oni, bo ich tatusiowie również ;)

  OdpowiedzUsuń