środa, 30 września 2015

ulubione zabawki AleksaAleks juz za 8 dni będzie miał 8 miesięcy nie wiem kiedy to mineło :) jak był taki tyci tyci tylko spał jak nie spał leżał sobie spokojniutko i nie potrzebował za wiele towarzystwa ani zabawek ani innych rozrywek , nawet nie lubił noszenia na rękach w sumie nawet nie odczuwałam że mam ich aż trzech :) z ,,wiekiem,, to już się powoli zmienia, Alutek staje się coraz bardziej wymagający i dziś pokaże Wam jego trzy ulubione zabawki :) 
Skoczek fisher price

zdecydowany ulubieniec odziedziczony po Bartusiu, Bartuś nie przepadał za nim ale za to Aleks uwielbia :) Nie jedna osoba powie że jest nie zdrowy, szkodzi na bioderka, nózki itp ale ja myśle że te pol godziny dziennie nie zaszkodzi a ja mam chwile odpoczynku :) co prawda zajmuje trochę miejsca ale uśmiech a włąściwie śmiech Aleksa przekonuje mnie że może nam trochę pozagracać pokój :) Skoczek gra i ćwieci więc to dodatkowe atrakcje, Aleks tak wysoko skacze że mam wrażenie że albo to się rozwali albo on wypadne ale skoczek jest wytrzymały i stabilny :) 
K´s Kids Samochód Jumbo Go Go Go


Również w spadku po Bartoszku. No co tu duzo mówić urodzony kierowca :) FAjne tu jest to że przy okazji Aleks może trochę uczyć się siedzieć i wogóle może posiedzieć sam bez moich kolan bo leżenie już nie jest fajne a czołganie szybko go denerwuje :) Stojak Gimnastyczny fisher price 

 kolejna rzecz Bartusiowa, którą ALuś bardzo lubi ogólnie libi rzeczy w które trzeba uderzyć aby się zaświeciły, zagrały :) Stojaczek można uzywać na leząco, na siedząco czy też stojąco więc zabawka rośnie z dzieckiem :) Alutek radzi z nim sobie świetnie czy to nozkami czy raczkami ale zawsze to na chwile go zajmie :)a Wasze dzieci mają coś takiego ? lubią ? Czym Wasze maluchy się bawią ? 

5 komentarzy:

 1. u nas na razie mamy etap maty edukacyjnej :D powoli przeglądam internet w poszukiwaniu czegoś na przyszłość. Skoczek wydaje się ciekawy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz króluje u nas stoliczek edukacyjny fisher price. Zaraz na drugi dzień jak go kupiłam młoda zaczęła stawać szok ;) 19.10 skończy 8 mcy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas hitem była mata edukacyjna, grająca kula, muzyczny stoliczek. Potem samochód jeździł, duże klocki do stawiania wieży. Zapraszamy do nas www.mama-to-wie.pl.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mieliśmy skocZka i cała masę innych świecideł, przy drugim dziecku nie planuję żadnej interaktywnej zabawki :)

  OdpowiedzUsuń