środa, 2 września 2015

puzzle - zrob to samWaszym dzieciom też nudzą się tak szybko puzzle jak moim ? ułożą raz i kolejny raz jest kompletną nudą bo już wiedzą co i  jak no i bez problemu ułożą je z zamkniętymi oczkami więc co to za frajda ? Moi chłopcy zdecydowanie tak mają a na półkach brak miejscach na nowe no i nie ukrywajmy trochę to kosztuje jeśli kupowalibyśmy w taaakich ilościach. Mamy na to sposób czyli nowe puzzle które wymagają tylko troche czasu :) Na kartkach technicznych malujemu - cokolwiek - co tylko chcemy co potrafimy, lub też możemy wykorzystać ,, zużytą ,, kolorowankę, Wycinamy w różnego rozmiaru części i gotowe :) Moi chłopcy byli zachwyceni, a ja byłam dumna ze udało mi się zrobić im taką ,,nowość ,, :)

Co Wy na to ? 

7 komentarzy:

 1. Warto ciąc po ukosie trudniejsze ale wymagają większego myślenia co wychodzi na + :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie proste, a ile zabawy dzieciaki mają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie świetny pomysł, widać że dzieciaczkom się spodobał! :)

  Odwdzięczam się za komentarze i obserwację :)
  http://eye-shadoow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja robiłam takie puzzle z widokówek,kartek światecznych

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby takie banalne, ale jakie fajne. Też kiedyś cięłam chłopcom do układania jakieś obrazki jak byli mniejsi. Za jakiś dłuuuuższy czas będę miała okazję z najmłodszym tak się pobawić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U Nas córka jest uzależniona od układania puzzli. Składa i rozkłada po kilkanaście razy jeden obrazek a potem bierze kolejne i znowu układa kilka razy

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam już ten pomysł i uważam, że jest świetnym Mały nakładem pieniędzy można zapewnić dziecku zabawę na długi czas. No i plusem jest to, że można stopniować trudności, drukując coraz to bardziej szczegółowe obrazki i tnąc je na mniejsze kwadraty.
  Świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń