piątek, 22 kwietnia 2016

pas do nosidełka


Mam Wam do pokazania coś bardzo ale to bardzo fajnego szczególnie dla Nas dla mamusiek i kompletnie o tym zapomniałam raz kiedy to jechaliśmy z Aleksem do lekarza miałam plan aby zaraz po wyjsciu z domu mąż cyknął nam szybko kilka zdjeć ale stwierdził że potem bo teraz wieje że jak przyjedziemy na miejsce a że godzine mieliśmy jechać i wiedziałam że jak dotrzemy będzie już ciemno więc jak to mówi Piotr walnęłam focha i pomyślałam że wyjde na drugi dzień wezmę statyw i nie bede go prosiła i zrobie sama te zdjecia ale u lekarza okazało się mamy dwu tygodniową przerwę od podwórka potem zapomniałam, ciągle coś wypadało ale w końcu mam i w końcu Wam pokazuję bo to jest warte uwagi :) Cocobelt - Pas do noszenia fotelika samochodowego

pomyśleć można że to kolejny gadżet który jest zbędny i jest to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy, owszem nie wszystkim się przyda ale są osoby, rodzice matki którym ten pas wiele ułatwi. 

Jest wiele sytuacji kiedy to musimy nieść dziecko w nosidełku a jednak nosidełko + dziecko i jeszcze z pewnością torebka i torba dziecka to dodatkowe kilogramy a jak jeszcze idziemy ze starszymi dziećmi to już wogóle łatwo nie jest - jasne są wózki ! ale nie zawsze możemy je wziąć albo jest więcej zamieszania niż to potrzebne i bierzemy tylko nosidełko i co wtedy ? wtedy wystarczy założyć pas na ramię i mamy wolne ręcę i nie jest nam tak mocno ciezko :) Pas trzyma się bardzo stabilnie i dziecko tak ,,przymocowane,, jest bezpieczne :) wiadomo że jak będziemy skakać lub tańczyć to warto asekurować nosidełko. Zakładanie trwa kilka sekund i nie ma w nim nic trudnego. Dźwiganie nosidełka to nie lada wyzwanie kończące się bólem przedramienia i kregosłupa przynajmniej w moim wypadku tak było, szkoda tylko że szybciej nie poznałam się z tym pasem :) 

Mi pas pomógł kiedy jezdziłam sama na szczenienia czy do lekarza. Kiedy jechałam do koleżanki czy do rodziny nie tylko mi ale nam bo jednak mając trójkę dzieci nasze cztery ręcę to czasem i tak za mało :)  

Koniecznie zobaczcie szczegóły na www.wmalymswiecie.pl 

To fajny prezent na baby shower :)

Spotkałyście się już z tym pasem ? co o nim myślicie ?


4 komentarze:

  1. Rozwiązanie jest świetne! Tylko pytanie czy się nigdzie nie prześliźnie - np. przy dużym wietrze czy nie rozbuja za bardzo gondolki ;)

    OdpowiedzUsuń