czwartek, 9 marca 2017

Sports mamaPamiętacie tą szaloną mamuśkę którą nawet  pokazywali w telewizji ćwiczącą z mopem czy przy prasowaniu albo składaniu ubrań ? Ola Różnowska wydała książkę ! 

Aleksandra Rożnowska,  trenerka i fizjoterapeutka, prywatnie mama, która w ciąży przytyła 20 kg. Dzięki swojemu doświadczeniu, opracowała 12 tygodniowy program oparty na planie treningowym i zbilansowanej diecie. Mało jest kobiet które ot tak wracają do wagi sprzed ciąży a nie ukrywajmy im nas mniej tym nam lepiej nie tylko pod względem ubioru ale przede wszystkim wszystko inne przychodzi łatwiej, bieganie za dzieckiem wdrapywanie się dwa razy dziennie na 4 pietro czy zakupy z małym człowiekiem. Lżej jest osobą aktywnym fizycznie. W książce dzień po dniu zobaczymy i przeczytamy co robić aby w ciągu 12 tygodni zostać fit mamą. To taki dobry początek do pokochania i przyzwyczajenia się do aktywności fizycznej. Po tym czasie jesli tylko wytrwamy myślę że te ćwiczenia staną się naszą codziennością. Ola pokazuje jak ćwiczyć z dzieckiem na spacerze, w domu  czy podczas obowiązków domowych. 

Przepięknie wydana książka bardzo szczegółowa, idealna również na prezent dla przyszłej mamusi na baby shower :) Nie chcę zdradzać Wam więcej szczegółów ale jeśli tylko myślicie o wróceniu do formy czy zgubieniu kilku kilogramów tak jak ja to ta książka zdecydowanie może Wam to ułatwić aby zrobić to z głową, świadomie i bezpiecznie :) 


Czy to książka dla Ciebie ? a może chciałabyś ją komuś podarować ? zapraszam na mojego facebooka tam możecie ją zdobyć :) a jeśli się nie uda mozecie ją kupić na stronie wydawcy - wydawnictwa MUZA 

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa książka i może mi się przydać za jakiś czas

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń