środa, 29 marca 2017

mleko koziePiszecie mi często że na moim blogu znajdujecie dużo fajnych pomysłów i rzeczy o których nie mieliście pojęcia a które od razu czy dopiero za jakiś czas Wam się przydają. I mam nadzieję że dziś będzie tak samo - bo dziś o czymś co nie jest mocno reklamowane ale chcę abyście wiedziały że coś takiego istnieje :)


 Capri Care - mleko kozie 

Jako ciekawostkę na początek powiem Wam że jako mała dziewczynka miałam okazję doić a właściwie próbowałam wydoić kozę - ciekawe doświadczenie które zostanie gdzieś w mojej pamięci już chyba na zawsze.

Na rynku są przeróżne mleka modyfikowane w przypadku kiedy nie możemy karmić piersią wchodząc do zwykłego sklepu mamy mętlik w głowie kiedy musimy zdecydować się które wybrać , które będzie najlepsze dla naszego dziecka.
Sklepowe mleka są mlekami krowimi, CapriCare to mleko kozie, nie jest tak łatwo dostepne ale bez problemu dostaniemy je w aptekach czy zamówimy internetowo.
Ja w dzisiejszym poście chcę Wam tylko powiedzieć że takie mleko istnieje że mamy dodatkowy wybór nie jesteśmy skazani tylko na mleko krowie i pierś. A nie od dziś wiadomo że mleko kozie jest zdrowsze niż krowie , więc jeśli tylko staniecie przed wyborem mleka modyfikowanego to myślę że warto wziąć pod uwagę właśnie Capri Care. Sama gdybym miałam stanąć ponownie przed takim wyborem zdecydowałabym się chyba właśnie na to mleko 

O mleku capri care wszystkie istotne wiadomości i informacje znajdziecie na stronie capricare.pl/

2 komentarze:

  1. Czytam, lubię ! :)
    I zapraszam również do siebie :)

    http://pisareczka2407.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiedziałam o istnieniu takiego mleka. Jaki uroczy chłopczyk :)

    OdpowiedzUsuń