wtorek, 15 grudnia 2015

traktor tekturowy - propozycja świąteczna #3Mieliśmy już  dwa domki tekturowe ale nie sprawiły one aż takiej radości chłopakom jak traktor :) Więc jesli jeszcze nie macie prezentu na święta lub rozglądacie się za prezentem urodzinowym czy po prostu czymś żeby zająć dzieci  to musicie to zobaczyć .....

Chłopcy są fanami ciągników i innych maszyn rolniczych i kiedy do naszych butów ( mikołajkowy prezent rodzinny )  trafił traktor do malowania od Tektorado  radości nie było końca :) Jeszcze tego samego dnia zabraliśmy się za składanie, malowanie i zabawę. Marek uporał się raz dwa z doprowadzeniem  traktora do stanu funkcjonowania dzięki przejrzystej instrukcji zamieszczonej z tyły opakowania. Chłopcy nie dali mi za dużo pomalować i dzięki temu mogłam sobie poleżeć i popatrzeć jak ładnie się bawią i w zgodzie bez kłotni uzgadniają na jaki kolor pomalować który element :) chwila spokoju - to było coś pięknego, ale żeby nie było za dobrze po wyschnięciu farb zaczęła się kłótnia który jeździ pierwszy .... :) 


Jakość tektury jest bardzo dobra bo traktor jeszcze stoi :) Aleks ciągle przy nim staje, stuka, puka  a starsi często przesuwają go z miejsca na miejsce. Bardzo podoba mi się dzieci podczas tej zabawy rozwijają swoją wyobraźnie i kreatywność :) nie lubie malowania farbami na kartce ale to jest coś innego i samej sprawiło mi radość . świetna zabawa dla całej rodziny :)  

Tektorado  w swojej ofercie ma nie tylko domki i traktory ale dzięki nim nasze dzieci i my sami możemy zamienić się w kosmonautę i wystartować rakietą na księżyc  :) Możemy też przymierzyć czy pasuje nam samochod bez dachu :)  my polecamy :) takie zabawki są świetnym prezentem więc zerknijcie na pewno nie pożałujecie 


6 komentarzy:

 1. A ile kosztuje taki traktor???

  OdpowiedzUsuń
 2. gdzie można go kupić? bo z tego co widzę to tylko stacjonarnie ( i w mojej okolicy nie ma :( )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tekturowe zabawki można kupić za pośrednictwem strony internetowej: http://tektorado.com

   Usuń
 3. Super! Moja Hania tez chetnie by sie pobawila, bo jak to mowi, ona jest ekspertem od maszyn, dinozaurow I samochodow :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow mega! moi chłopcy są fanami traktorów! lece zamawiać :)

  OdpowiedzUsuń