wtorek, 29 grudnia 2015

zdjęcia z instagrama


U nas okres świąteczny nadal trwa a co robić w leniwe długie wieczory ? my ostatnio zabraliśmy się  za oglądanie zdjęć i wspominanie :) Wiecie że zdjęcia uwielbiam ale mam zaległości nie w wywoływaniu a tym razem z ich segregacją bo jakoś nie mam czasu na włożenie odbitek do albumów. Dziś chcę Wam pokazać mój sposób na zdjęcia z instagrama których na szczęście nie muszę wkładać do albumów 
Kiedy pierwszy raz zobaczyłam stronę  snapbook nie wahałam się i od razu  ściągnełam na telefon aplikację i tego samego wieczoru wybrałam 50 zdjęć i zamówiłam album  :)

Aplikacją jest bardzo przyjazna w obsłudze, działa szybko i sprawnie, wybieramy zdjęcia z facebooka, z instagrama czy z pamięci telefonu , robimy przelew, czekamy aż pliki się załadują i czekamy na listonosza :)

Album jak już pisałam zawiera 50 zdjęć, okładka co miesiąc zmienia szatę graficzną, karteczki możemy wyrywać, podpisywać  i co tylko jeszcze sobie wymyślimy. Książeczki ze zdjęciami prezentują się bardzo fajnie, fajnie się przechowują i nie musimy robić nic poza ich zamówieniem bo mamy zdjęcia już w albumie :) super się je ogląda...  Ja mam ich już trzy i już nie mogę doczekać się kiedy zamówie kolejny :)
 no i jak widać zajmują mało miejsca :) są piękne, idealne do torebki :) słyszeliście o nich ? a przy okazji zapraszam Wam na naszego instagrama TU 


Ania 
5 komentarzy: