wtorek, 14 lutego 2017

Walentynkowy prezent


Chcecie sprawić osobie którą kochacie prezent samodzielnie zrobiony ? Dzisiejszy dzień jest dobrą okazją :) Ale taki upominek  sprawdzi się też jako prezent bez okazji i nie tylko dla meża, narzeczonego czy chłopaka  :) 


Już od jakiegoś czasu widzę na różnych stronach przeróżne opakowania, pudełeczka, słoiczki w których znajdują się karteczki z wypisanymi powodami za które kochamy, za które lubimy, które nas uszczęśliwiają itp i pomyślałam że zamiast kupić zrobię coś takiego dla Marka z okazji Walentynek i oto jest - udało się :)

Na kartkach wypisałam powody za które kocham męża, wycięłam i każdą jedną karteczkę zwinęłam i związałam wstążeczką powrzucałam do szklanego pojemniczka kupionego w ikei  przypominającego cukierniczkę bo własnie potem za nią będzie mi służył :) niby nic a jednak sprawił radość :)
Możecie powiedzieć że to dziecinne - ale ja uważam że to prezent od serca, który sprawia radość przez nawet cały rok jeśli powrzucamy tam tyle karteczek co by starczyło do kolejnych walentynek.

Dzień Babci, dzień mamy, urodziny przyjaciółki, a może prezent dla super sąsiadki ? okazji jest wiele w których można wykorzystać takie karteczki, Często jest tak że nie mamy odwagi czegoś komuś powiedzieć ale za to możemy napisać :)


4 komentarze:

  1. Fajny pomysł :) obserwuje i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. 2 lata temu mojemu chłopakowi dałam taki prezent i stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę :) każdego wieczora otwierał jedną karteczkę i cieszył się jak wariat :D polecam zrobić coś takiego własnej drugiej połówce :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Raz już robiłam mężowi takie karteczki, pamiętam jaką wtedy miałam fraidę przy tym :) W tym roku było troszkę i inaczej, bo z okazji Walentynek lataliśmy w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. Przenia zabawa.

    OdpowiedzUsuń