poniedziałek, 2 stycznia 2017

saal digital polskaŚwięta, święta i po świętach - zostały dodatkowe kilogramy i mnóstwo wspomnień które warto przelać na papier. Moją propozycją jest wyjątkowa fotoksiążka nie do zniszczenia :) 
Na zdjęciu wyżej i niżej zobaczycie regał w którym znajdują się moje zdjęcia większość jest luzem w dużym pudełku tylko dlatego że nie mam czasu powkładać ich do albumów i już tego chyba nie zrobię bo mam straszne zaległości.  Jesienną sesję miałam zaszczyt wywołać w formie fotoksiążki i o niej dziś chcę Wam opowiedzieć

saal-digital to wysokiej jakości naświetlane i drukowane fotoprodukty. Do nich należą przede wszystkim fotoksiążki, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy forex oraz fotoprezenty.


Bardzo lubię fotoksiażki zdecydowanie wolę je od zwykłych odbitek ale nie decydowałam się na nie ponieważ bałam się że nie poradzę sobie z tworzeniem jej, że zajmuje to strasznie dużo czasu. Bzdura ! Od teraz będę wybiera tylko tą opcję jeszcze z jednego powodu, żadna ciocia nie wyjmie i nie zabierze zdjęcia z fotoksiążki co ze zwykłych albumów jest pestką :)

Pobieramy kreator, wybieramy rodzaj, ilość kartek to jakie mają być czy błyszczące czy matowe  i tworzymy w nim co i jak chcemy i ile czasu chcemy bo bez problemu zapisujemy i odtwarzamy nasz szkic, nanosimy poprawki, udoskonalamy. Program jest bardzo bogato zaopatrzony możemy dodawać teksty, ramki, obrazki. Trzeba trochę się pobawić ale jeśli ja sobie poradziłam poradzicie sobie i Wy :) Teraz wiem że posiedziałabym dłużej i bardziej doszlifowała moje dzieło - zrobię to podczas kolejnego zamówienia.  Jakość jest powalająco dobra , czas realizacji bardzo szybki - efekt końcowy mojej fotoksiążki oceniam na piąteczkę z plusem :) bo jedynym minusem są ceny - chociaż przekonana jestem że warto bo przetrwa chyba wszystko :)1 komentarz: