poniedziałek, 4 listopada 2013

Przytulanka :)

                                        HEJO ;)Do świąt jeszcze kawałek ale lubię być przygotowana wcześniej nie lubię załatwiać spraw na ostatnią chwilę ! więc od dziś już na moim blogu rusza Pomoc przedświąteczna :) będe Wam podpowiadała może akurat coś komuś przypadnie do gustu może dzięki mnie i moim wpisom uda Wam się upolować fajny prezent lub przygotowac się do świąt w inny sposób np dekoracyjnie :) Zawsze mam problem z kupnem prezentów uwielbiam obdarowywać i widzieć uśmiech na twarzy ale jakże to trudne wybrać coś aby się spodobało i ten uśmiech był prawdziwy ! Każdy ma inne potrzeby każdemu podoba się coś innego każdy ma inną kwotę pieniążkow do wydanie jedni wolą jedną porządną rzecz inni wiele mniejszych upominków :) Więc dziś zaczynam podpowiadać Wam co fajnego można położyć pod choinką lub do buta :) 

                                           . MixArtystyczny


                                                      jak piszą o sobie 

Wesoła twórczość kreatywna. Co kryje się pod tą nazwą? Poduszki, kolczyki, pierścionki, naszyjniki, pluszaki, broszki, a kto wie, co jeszcze? Idealne na prezent!

 wszystko się zgadza i zobaczcie kto zamieszkał w naszym domku :)
a kuku jestem krówka przyjaciólka Piotrusia i Bartusia :) 
jakiemu maluchowi nie spodobałaby się taka krówka przytulanka , którą można wykorzystać na kilka sposób mleka może i nie daje ale w tym przypadku żadna to porażka :) u nas służy do zabawy w ,,a kuku,, między innymi ale też jest kompanem do zabawy ! 


zawsze wesoła i uśmiechnięta i mówię Wam ona tym zaraża :) 
jest świetną poduszką kiedy trzeba i przytulanką do spania :)
jeden śpi ,,z,, drugi ,,na,, :) 

jak fajnie że jest ! myśle że to idealny prezent lub dodatek do prezentu :) 

a może prezent bez okazji :) 


Krówka jest świetna , mięciutka , leciutka - wykonana i wymyślona prosto z serducha widać to po staranności :) przyjaciel godny polecenia :) stworzona z myślą o dzieciach do zabawy nią i z nią :) Moi chłopcy bardzo ją lubią ! czasem i ja ją potrzymam za kopytko :) polecam Wam :) 
idealny prezencik :)

2 komentarze: