piątek, 10 kwietnia 2015

smocza kurtka


Smok Piotr :) 

Dziś o super kurtkach które nie mogą się nie podobać i każde dziecko chciałoby mieć jedną albo i więcej z dostępnych na stronie www.ksim.pl 

w Nasze ręcę trafił smok, który wcale nie jest groźny! wowołał furorę i został naszym ulubieńcem. Piotruś nie wyobraża sobie wyjścia na podwórko czy do zerówki bez Niego !

Kurteczka wiosenno- jesienna, Idealna na wiart, na deszcz, na zimniejsze i trochę cieplejsze dni ! Wygląda rewelacyjnie, jest inna niż wszystkie, no i nikt w zerówce takiej nie ma ( pewnie JESZCZE nie ma )Nasz rozmiar to 122, kurteczka mogłaby byc ciut większa  ale nie jest zle na ten sezon starczy zobaczymy czy bedzie na styk jesienią mam nadzieję że tak. Bartuś zazdrości Bratu i chyba zmuszona będę zakupić mu taką samą albo najlepiej inny wzór bo tą odziedziczy za kilka lat :)
Jest porządnie wykonana i dlatego ta pewność że i Bartoś z niej skorzysta pewnie i Aleks też :) sama bym taką chciała posiadać, szkoda że nie ma większych rozmiarów. Lubię kiedy coś jest dobre i jeszcze łądnie wygląda taka właąsnie jest ta kurtka :)

A Wam jak się podoba ?

***********************************************

KSIM na facebooku

6 komentarzy: