wtorek, 21 lipca 2015

sesja rodzinna + konkurs

To że zdjęcia uwielbiam - wiecie :) szkoda tylko że mamy - w sumie to już mieliśmy,  tak mało wspólnych zdjec, całej naszej piąteczki - dzięki Kasi www.siwko.pl nadrobiliśmy zaległości i mamy wspaniałe zdjęcia  rodzinne, które możemy oglądać raz za razem i ciągle Nam mało , są wspaniałe i dlatego chcemy się z Wami Nimi podzielić :) 

Pani Fotograf Kasia przyjechała do Nas z Mikołajek, miałam wielkiego stresa, zawsze mam kiedy to ja mam być fotografowana, ale też dlatego że to była nasza pierwsza sesja z Kasią, nasze pierwsze spotkanie a jednak duzo zalezy od atmosfery podczas tego czasu... Kasia jest fantastyczną osobą sesją z Nią to wielką przyjemność, nie wiemy kiedy ten czas minął nawet mój wstydzioch Bartoch się przełamał  a Marek nie pytał ciągle czy już koniec ? :)  Zdjęcia również mówią same za siebie , nam się strasznie podobają i z pewnością powiesimy je na ścianie :)
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z efektów.

Nie mogę się napatrzeć :)

A Wam jak się podobają ?

inne zdjecia i wspomnienia Kasi  zobaczycie na  http://www.siwko.pl/wegorzewo-sesja-rodzinna-z-dziecmi/


Dla Was mam jedną zniżkę na mini sesję w wysokości 100 zł
czyli zamiast 300 zł zapłacicie 200 zł jeśli chcecie i jesteście zainteresowani pod tym postem zostawcie komentarz z pomysłem na sesje jaką byście chcieli zrealizować u Kasi no i podpiszcie się abym wiedziała komu przyznać nagrodę :) czekam do Końca tygodnia :) 

polubcie siwko family na facebooku a nie pożałujecie :)
19 komentarzy:

 1. Sesja w wydaniu żeglarskim, żeby dołożyć się do uroku Mazur. ;-) By oderwać się od rzeczywistości, na czym nam szczególnie w wakacje zależy.

  Aneta

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia! A mi się marzy lawendowa sesja fioletowa i pachnąca... To ostatni dzwonek na zdjęcia wśród kwiatów lawendy w Lawendowym Polu. Jeszcze chwila i trzeba będzie czekać do przyszłego roku... Ech... marzenia ;-) Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sesja i zdjęcia :) Mi marzy się sesja z córcią w stylu pin up :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nudna jestes ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia! Takie naturalne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma nic lepszego jak zdjęcia . Są wspomnieniem na całe wieki :) Super sesja !

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale piękne zdjęcia!
  Chłopaki super no i mama też :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna pamiątka, ciekawe jaki efekt byłby rodzinnych zdjęć w miejskim gwarze-tory tramwajowe, korek uliczny, samochody, chodnik, wystawy sklepów i tu uchwycić rodzinne chwile:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna pamiątka, ciekawe jaki efekt byłby rodzinnych zdjęć w miejskim gwarze-tory tramwajowe, korek uliczny, samochody, chodnik, wystawy sklepów i tu uchwycić rodzinne chwile:-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudowna SESJA - pięknie wyglądacie w komplecie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudna sesja! W ogóle to miło mi znaleźć bloggerkę, która jest mamą 3 synków i nosi to samo imię co ja :) Jak odkryłam to łączy nas jeszcze kilka rzeczy: choć mój pierworodny jest tutaj najstarszy, to swojego drugiego synia rodziłam w tym samym roku co ty pierworodnego i tego samego m-ca nawet - tylko kilka dni przed Tobą, a trzeciego synia mamy z tego samego roku - tylko Twój kilka m-cy starszy :) Naprawdę miło mi Was tutaj poznać i będę do Was częściej zaglądała :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna sesja, taka naturalna, piękną tworzycie rodzinę :)

  OdpowiedzUsuń