poniedziałek, 6 lipca 2015

canpol babies - testujemy
Słyszeliście o co miesięcznych akcjach canpolbabies.com dla blogosfery? przeczytałam, zgłosiłam się i od razu mi się udało  i dziś mam dla Was test butelki i podgrzewacza :) 
Aleks jak wiecie jest butelkowy i ucieszyłam się że przetestujemy nową butelkę byłam ciekawa czy przebije te z których teraz korzystamy :) butelka haberman czyli butelka która ma redukować kolki. Po przeczytaniu zapewnień producenta zaciekawiło mnie to że smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia Niewielka ilość pokarmu w smoczku nie wytwarza dużego ciśnienia, przez co pokarm nie wypływa samoczynnie ze smoczka, lecz pod wpływem ssania. Dziecko musi włożyć odpowiedni wysiłek w ssanie. i faktycznie tak jest i to mi się bardzo podoba bo szczególnie w nocy kiedy i ja i Aleks jesteśmy zaspani butelka z buzki ucieka i tym samym trochę się wylewa co prawda nie jest to za wielki problem ale fajnie że z tą butelką tego nie ma. a co do kolek to ich Aluś nie ma i uzywając tej butelki się nie pojawiły ) cały czas uzywamy antykolkowe butelki innej marki ) Szczerze powiem że trochę mnie denerwuje te naciskanie aby smoczek napełnił się pokarmem ale co zrobić :) Butelka jest fajna wygodna, godna polecenia, każdy musi wybrać odpowiednią dla siebie i swojego maluszka ale ta jest godna wypróbowania :) a czy ja zamienie te z których teraz korzystam na butelkę Habermana ? używam i tych i tych albo do wody albo mleka :)
No i do przetestowania dostałąm również podgrzewacz i to jest to czego mi było brak :) Co prawda mamy podgrzewacz ale w tym dołączony jest pojemniczek na podgrzanie posiłku więc nie muszę kombinować :) ustawiam sobie ,,siłe grzania,, i zawsze kiedy tylko chcemy mamy wodę na mleko w odpowiedniej temperaturze a Aleks jak jest głodny to musi być tu i teraz :) 


Jeśli tylko szukacie takiej butelki lub podgrzewacza to te są warte wypróbowania :) Polecam :)


6 komentarzy:

 1. i starsi bracia pomagają też testować, super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super buteleczka :) Kurcze fajne te akcje Canpolu i chyba też się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. to że dziecko musi się wysilić akurat jest dobre bo ćwiczy mięśnie, tak ważne później przy jedzeniu czy mowie, a jak w utrzymaniu czystości? nie ma jakichś zakamarków które ciężko doczyścić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też testujemy tę butelkę, jak na razie sprawdza się super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. buteleczka spisuje się naprawdę bardzo dobrze, z czyszczeniem nie mamy żadnych problemów, kolki zniknęły - a zarówno my jak i dziecko strasznie się nimi męczyliśmy. Teraz jest wszystko ok. To co nam się spodobało to smoczek, który jest zawsze wypełniony mlekiem bez względu na to jak trzymamy butelkę. Butelka na ogromny plus

  OdpowiedzUsuń