piątek, 21 sierpnia 2015

kreda do włosów


Macie czasem ochotę zaszaleć ? Ja kiedy zobaczyłam kredy do włosów nabrałam wielkiej ochoty spróbować i bez wachania zamówiłam - zobaczcie efekty :) 

zamówiłam krede do włosów o kolorze czerwonym dopiero kiedy zaczęlam ją używać zorientowałam się że to jest wkład do specjalnego urządzenia, którego niestety nie posiadam ale poradziłam sobie bez niego, troche się ubrudziłam ale dałam radę :)
Kredę poprzeciągałam kilka razy po wybranych pasmach włosów i miałam już fajnie pofarbowane włoski. Kiedy byłam zadowolona z efektu utwaliłam je prostownicą, kiedy jeszcze tego nie zrobiłam farba z włosów farbowała moją bluzkę. Więc koniecznie trzeba przeprostować włosy. Efekt utrzymał mi się przez prawie dobę :) czerwony kolor nie jest dla mnie ale z chęcią wybróbuje jeszcze zielony i niebieski :) Chłopcy mi nie odpuścili i też chcieli więc i mieli :) 
oczywiście kreda zmywa się całkowicie podczas umycia włosów. Jestem zadowolona, jest to fajna opcja na imprezę czy inną okazję kiedy to chcemy zaszaleć, lub sprawdzić jak wyglądałybyśmy w innym kolorze :) Cena to około 10 zł więc naprawdę polecam , miałam fajną zabawę :) 

7 komentarzy:

 1. 😂 chłopaki jakie miny mają

  OdpowiedzUsuń
 2. Mina chłopaków najlepsza :), a kreda fajna sprawa jak ktoś chce zmiany na chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszło fajnie :)
  Chętnie kiedyś wypróbuję , jak nie będzie fajnie wyglądać to szybko się zmyje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawe jak się sprawdzi na ciemnych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Reakcja chłopaków najlepsza! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny efekt!
  Miny chłopców - świetne :D
  Ciekawe jaki byłby efekt na włosach o innym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń