piątek, 2 grudnia 2016

spersonalizowany kalendarz


Wizyty u lekarzy, kosmetyczka, fryzjer, wyjazdy, sprawy do załatwienia, spotkanie, goście, występy w szkole, zakupy czasem trudno wszystko spamiętać i dlatego właśnie nie wyobrażam sobie dnia, tygodnia, miesiąca  bez niego ...  pierwszy raz w życiu mam TAAAKI wyjątkowy kalendarz.


W sklepach są piękne ale jednak te kalendarze są wyjątkowe inne niż wszystkie są niepowtarzalne :) Większość osób być może korzysta z telefonicznych przypomnień ale ja jakoś z tą usługą się nie polubiliśmy, dużo czasu spędzam z telefonem w ręku to ta opcja nie jest dla mnie, zdecydowanie wole kartkowy kalendarz w którym wszystko rzeczowo i jasno sobie planuję i zapisuję. Na stronie mygiftdna.pl znajdziecie dużo personalizowanych prezentów ale dziś szczególnie chcę Wam polecić i pokazać właśnie kalendarze bo mamy już grudzień lada moment Nowy Rok więc to dobra pora na nowy całkiem inny niż zwykle kalendarz, ale też jest to świetny prezent. Ja jestem zachwycona nie tylko wyglądem i starannością wykonania ale też szybkim i miłym kontaktem i tym że poprosiłam o umieszczenie adresu bloga na kalendarzu i nie był to najmniejszy problem. Ja swój już mam, drugi zamówiłam mamie na imieniny i myślę że będzie tak samo zadowolona jak ja :) 

A Wam jak się podoba?


3 komentarze:

 1. Co roku mam plan, aby wszystko dokładnie planować, ale u mnie kończy się na zakupie kalendarza ;-). Swoją drogą, bardzo dobry wybór. Podoba mi się ten kolor. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalendarz- bardzo przydatna rzecz, a do tego taki specjalnie dla mnie?bomba!

  Z miłą chęcią obserwuję bloga i będzie moi bardzo miło, gdy zawitasz do nas sylwiaidzieci.pl, a jeszcze milej gdy zaobserwujesz bloga i zostawisz po sobie ślad:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już nie mam siły do organizacji czasu, nawet robiłam już swoje kalendarze nic się nie udawało. Chyba muszę poćwiczyć nad pamięcią bo inaczej nie dam rady. A u mnie Haul z BLACK FRIDAY także wpadaj i komentuj a jeżeli chcesz zostać na dłużej to zaobserwuj.
  http://malgosianablogu.blogspot.com/2016/12/2-blogmas-black-friday.html

  OdpowiedzUsuń