środa, 24 maja 2017

DziękujemyMAJ -  mój ukochany miesiąc w ciągu całego roku. ale Maj to nie tylko kwitnące drzewa, śpiew ptaków, pierwsza opalenizna, ciepły deszcz, grill, pierwsza rzodkiewka w ogródku, piękny żółty rzepak czy dzień mamy ale to też rozpoczęcie sezonu ślubnego :)
Pamiętam jak nic nasz ślub, wesele i przygotowania, tyle godzin spędzonych na poszukiwaniu inspiracji. Nie obawiałam się pierwszego tańca, przysięgi w kościele ale największym wyzwaniem były dla mnie podziękowania dla Rodziców. To wyjątkowa chwila do której należy się starannie przyłożyć. Według mnie Kwiaty chociaż najpiękniejsze są już oklepane i takie ,, zwyczajne,, czy ,,na codzień,, a ślub i chwila podziękowań jest czymś co więcej się nie zdarzy, to dzieje się tylko raz i serio - warto się do tego przygotować, żeby ten moment został w naszych sercach na zawsze :) Przepięknym podarunkiem może stać się fotoksiążka a uwierzcie mi zdjęcia mają w sobie moc. Moja mama zawsze ale to zawsze ma w torebce jakieś zdjęcia żeby w razie napotkania koleżanki ze szkolnych lat pochwalić się dziećmi, wnukami czy jakimiś wspomnieniami.
Na stronie Printu znalazłam przepiękne albumy na tą uroczystość, z gotowymi już szablonami które możemy edytować. Na dobrą sprawę możemy tylko powklejać nasze zdjęcia i prezent mamy gotowy pozostaje tylko chwilę poczekac aż dostarczy nam go pan Listonosz bądź kurier ale jeśli tylko mamy ochotę możemy dodać coś od siebie. Jestem przekonana że z takiego prezentu rodzice bardziej się ucieszą niż z kwiatów które uschną, z alkoholu który zostanie wypity czy z kosza ze słodkościami które zostaną zjedzone bo album zostanie z nimi na zawsze, Jest wykonany bardzo porządnie nie żaden to bubel, który za rok się zniszczy podrze czy wyblaknie,  Jest piękny, stworzony do chwalenia się nim i ciągłego przeglądania.
Co do tworzenia albumu , zajęło mi to chwilę program jest niezwykle prosty w obsłudze. Dłuższą chwile zajęło mi szukanie zdjęć ale następne kroki to czysta przyjemność.
Mogę tylko powiedzieć że sama byłabym zachwycona dostając taki prezent - wiedziałabym że jest tylko dla mnie i drugiego takiego nie znajdę na całym świecie i że był robiony od serducha. Zajrzyjcie na stronę Printu znajdziecie tam dużo fotoalbumów i fotoksiążek na których możecie wydrukować wspomniania nie tylko ślubnych i przedślubnych i jestem pewna że nie będziecie mogli się zdecydować bo wybór jest spory i piękny :)
2 komentarze:

  1. piekne zdjęcia i wspomnienia, warto je zatrzymac w kadrach i do nich powracać

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam FOTO KSIĄŻKI - sama mam kilka w swojej kolekcji :)

    OdpowiedzUsuń