piątek, 21 czerwca 2013

Wieszamy wieszaki :)

Kiedyś już wspominam na samym początku że wygrałam fajne wieszaczki dla dzieci na ubranka a dziś w               końcu Wam się nimi pochwalę :)

                                                  wieszaczki są od MAMAIPAPA.plu nas zdają egzamin, jesteśmy zadowoleni ! myśle że to fajna opcja dla dziecka bo ten wieszak do czegoś zobowiązuje ! a do tego wygląda :) Mój Piotr wiesza sobie piżamkę i torbę z przedszkola i co tylko się napatoczy bo mu się spodobało w końcu ubrania nie przewracają się po całym pokoju nie wiem ile to będzie trwało ale narazie rezultat jest więc jestem zadowolona z wygranej :)


jak widać frajda była z wieszania :) pomocnicy pomagali :) 

jeśli mamy miejsce gdzie powiesić - super ..dodaje uroku pokojowi dziecko ma na co popatrzeć jest wesoło i kolorowo , ma taką dorosłą a dziecinną rzecz w swoim osobistym pokoju :) 

jeśli mamy mały metraż domu, miszkania - super.. dziecka ubranka nie pałentają się w wąskim korytarzy tylko są na odpowiednim miejscu :) 


a Wam jak się podoba ? Wasze dzieci mają swoje wieszaki ? 


jesli ktoś ma możliwości miejsce i oszczędności to czemu nie :) idealny prezent myslę że nie tylko dzieci ale i rodzice dziecka z takiego podarunku by się ucieszyli :) koszt nie jest duży około 40 zł :) różne wzory :)
4 komentarze:

  1. Świetne są!! Teraz to juz chłopaki pewnie będą sami odwieszac ubranka :) I widzę podobne zamiłowania do majsterkowania jak i u mojego małego - mają nawet chłopaki taką samą wiertarkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie bardzo fajne wieszaki :) GRatuluję wygranej :)

    OdpowiedzUsuń