piątek, 16 sierpnia 2013

Podpisz rzeczy do przedszkola

niedługo już koniec wakacji - jak ten czas szybko leci ;/ zaczyna się znowu szkoła, przedszkole a za tym idą  zwiekszone obowiązki i wydatki każda mama każdy rodzic wie że to wszystko kosztuje :) no i szczególnie kiedy maluch idzie do przedszkola to dochodzi strach przynajmniej u mnie :) czy sobie poradzi jak będą go tam traktować bo wiadomo że nikt sie nie zajmie dzieckiem tak jak mamusia :) czy nie będzie tesknił i płakał ? no i jak kilka Pań poradzi sobie z taką gromadą dzieci?

ale do rzeczy :) pamiętacie kiedyś Wam już pisałam o podpisane.pl
 chyba nie chcemy aby masz maluch umył ząbki nie swoją szczoteczką bo to może się zdarzyć przy takiej ilości dzieciaków :) możemy też uniknąć załozenia nie swoich butów czy czapki :)tu mamy fantastyczne naklejki nie do odklejania :) które naklejamy i się nie mylimy :) 
pasta, szczoteczka, kubeczek, chusteczki, kocyk wszystko podpisane :) bo uwierzcie zdarza się baardzo często że dzieciaki mają takie same szczoteczki czy czapeczki czy kubeczki :) 

jasne oczywiście można wyciąć karteczkę podpisac przykleić zakleic taśmą ale czy to się opłaca ? czy mamy gwaracje że się nie odklei jak np się zamoczy ? no i jest to praco i czaso chłonne :) 


Serdecznie zapraszam :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz