poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Weekend pełen wrażen :)

lubie takie weekendy :) lubie jak coś się dzieję, lubię wyjść z domu, lubię pokazywać dzieciom i oczywiście sama patrzeć na różnego rodzaju atrakcje :) i taki weekend mieliśmy w pracy na polu przestój i mieliśmy  chwilę dla siebie :)


Byliśmy na jarmarku folklorystycznym w węgorzewie  :) baardzo fajne rękodzieła można zobaczyć, Litewskie chlebki, ozdoby, zabawki i inne :)niedzieli ciag dalszy czyli mama tata i Piotruś a Bartuś z babcią w domu 
chyba naszą tradycją już jest że co rok jezdzimy na mazuryairshow pokazy lotnicze , zawsze to jakaś odskocznia coś ciekawego :) 

pochodziliśmy, pooglądaliśmy i dalej w drogę doczyłam że koło Giżycka  będa jakieś zawody motocrossowe więc postanowiliśmy zajechać , zobaczyć - nigdy nie widziałam nie słyszałam a więc ciekawość była górą i jak zajechaliśmy to poprostu nie chciało się wracać ale to adrenalina ale to było genialne no super :) nawet dla Piotrusia się spodoba,   chociaż hałasu to on nie lubi - byliśmy pod wrażenien i pewnie sie jeszcze wybierzemy jak coś takiego będzie gdzies niedaleko :)

a że na przeciwko praktycznie bo obok parkingu była jakaś górka i mimo że mieszkamy niedaleko nigdy tu nie byliśmy a że była okazja to wdrapaliśmy się i zobaczyliśmy jeziorko NIegocin i pokazy samolotów tych samych które ogladaliśmy na lotnisku :)i końca jeszcze nie widać bo nie obyło się bez wesołego miasteczka :) 


no i jeszcze była restauracja i obiadek no i na sam koniec myjnia :) 
aby więcej takich dni :) 

a Wy jak spędziliście weekend :) ? 5 komentarzy:

 1. No to super Wam się weekend udał:)Ja podobnie jak Ty,lubię spędzać aktywnie weekendy z rodzinką.Coś pozwiedzać,gdzieś pojechać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie lubię leniwych wekendów :) choć dwa ostatnie tygodnie naszych wojaży sprawiły że wyjątkowo w ten wekend wolałam posiedzieć w domku.

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę, że weekend udany :d - my imprezowaliśmy ze znajomymi a w niedzielę spędziliśmy czas na odpoczynku - rodzinnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietnie minal Wam weekend, nie ma to jak rodzinne wypady:)

  OdpowiedzUsuń