poniedziałek, 19 maja 2014

Zdjęcia ...

                                                                      Hejo :)
 dzisiaj znowu zdjęciowo a to dlatego że tak jak wiecie kto śledzi mnie na facebooku miałam spooore a nawet wielkie zaległości w wywoływaniu zdjeć, nie wiedziałam jaką stronę wybrać z jakiej firmy usług skorzystać i z pomocą przyszedł fotobum.pl/ dzięki któremu w ramach współpracy mogłam wywować troche zdjęć lecz nie wszystkie więc drugą partię zamówiłam bo są przyjemni, fajni , prości i szybcy :) zamówiłam około 300 odbitek w tym róźne formaty i zapłaciłam około 120 zł z przesyłką ! wiecie o tym że w korytarzu bo pisałam i pokazywałam mam zdjecia w antyramach i na żadnym nie było Bartusia a ma już dwa lata więc szybko to musieliśmy zmienić i uzupełnic :) zobaczcie :)reszta zdjęć do albumów :) nie chciało mi się układać chronologicznie bo za dużo czasu by mi to zajęło więc tak ja Piotruś podawał tak wkładałam z rozdzieleniem na - Bartusia -Piotrusia i wspólne chłopaków. niestety na zdjęcia na których dzieci nie ma albumu zabrakło więc jeszcze raz czeka nas wkładanie :) Przy okazji pokaże Wam gdzie i jak i w jakiej ilości zdjęcia przechowuje :) UWAGA zobaczycie też małą Anusię :) 
:) 

a tak z innej beczki ! miewacie bóle głowy ale migrenowe ? ja mam ! i bez kija nie podchodź no i pozatym zero światła, dźwięku do tego czasem wymioty, tylko pozycja leżąca bez ruszania się ! chyba właśnie się zbliża taki ból więc lęcę po tabletkę !

a Wam życzę sympatycznego wieczorku :)


Ania

7 komentarzy:

 1. Ania Ty masz w szafce tyle albumow? Jejku ja mam tylko dwa plus dwa puste i zaleglosci tez mam z dobrych kilku lat ale juz sie zabralam za to i przegladam zdjecia co nie jest latwa sprawa bo nnajchetniej byl wywolala ich cala mase. No ale to jest wlasnie ten minus cyfrowek... dawniej to byla frajda czekac na zdjecia z wywolania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow no to faktycznie się nazbierało zdjęć. Bardzo fajnie to wygląda mąż się postarał ;) Tak ja też mam takie migrenowe bóle masakra i światło przeszkadza i zapachy i dźwięk :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już dawno nie wywoływałam zdjęć.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj miewam migreny -straszne...mój małżon tylko się ze mnie nabija, ale nie wie co to za ból..;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam, ja tylko w kompie zdjęcia trzymam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja muszę w końcu wywołać jakieś zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia, uwielbiam wziąć do ręki, powąchać i oglądać :-)

  OdpowiedzUsuń