czwartek, 13 listopada 2014

Listy do i OD Mikołaja + konkurs

Kochani Rodzice i dzieci ! Listy do mikołaja napisane ? Mam nadzieję że jeszcze nie i dzięki konkursowi który przygotowałam dla Was razem z ListyMikolaja dopiero lista wymarzonych prezentów powstanie :) Więc dobrnijcie do końca !


Piotruś i Bartuś swoje listy namalowali a treść podyktowali i mamusia dopisała ! :) Moje dzieci są wspaniałe ! Pamiętam jak sama prosiłam o tyyle rzeczy że kartki zawsze było brak a swoich chłopców musiałam namawiać na więcej ... Bartoch był nie ugięty i twierdzi że chce tylko jedną rzecz Piotr to samo ale po moich namowach dorysował jeszcze dwie :) Listy trafiły do koperty i wysłaliśmy je do Laponii a po kilku dniach do drzwi zapukał listonosz z listem do chłopców nie zgadniecie od kogo ... Sam Święty Mikołaj im odpisał i wysłał wideo w którym do Nich mówi :) niemożliwe ? A jednak ! :) Dla niedowiarków - Mikołaj Istnieje, a w dodatku zapisał chłopaków na listę grzecznych dzieci - no mogę powiedzieć że się z nim zgadzam :) Uhonorował Ich dyplomem który już znalazł miejsce ,,na ścianie,, W filmie Mikołaj mówi do Nich po imieniu i nawet wie gdzie mieszkają przez lunetę dostrzega i pokazuje ich pokój. Mówi też że muszą być grzczni i słuchać rodziców i wiecie co - skutkuje ! Wiemy też że mikołaj obserwuje nas przez cały rok bo jak inaczej wytłumaczyć że ma zdjecia chłopaków z kilku miesięcy przed ?


szczęśliwi - to chyba mało powiedziane, skakali z radości ! Chcecie sprawić radość swoim dzieciom - nie ma się nad czym zastanawiać to jest świetne przeżycie ! Zapraszam Was na www.listymikolaja.pl i tam możecie wybrać film,  list, dyplom który przyjdzie pocztą adresowany do Twojego dziecka !Mam dla Was Konkurs ! Do wygrania dwa filmy, wideo od Mikołaja oraz jeden list ! Chętni ?

ZASADY !

1. Lubimy ListyMikolaja
2. Lubimy Anibarpiomar ( będzie mi też miło jak zaobserwujecie bloga będziecie wtedy na bieżąco )
3. Udostępniamy plakat konkursowy ( TU )
4. Pod plakatem konkursowym dołączcie zdjecie, skan listu do Mikołaja wykonanego przez Wasze dziecko /dzieci dowolną techniką, oczywiście możecie pomóc ale fajniej gdyby prace były z naciskiem na prace dziecka :) Zdjecia umieszczajcie na facebooku pod plakatem tak będzie najwygodniej :) 3 komentarze:

  1. Od kilku lat moje dzieci i moja mama dostają listy od Mikołaja, najbardziej zachwycona jest moja mama ponieważ kompletnie nie ma pojęcia skąd Mikołaj wie co dzieje się w jej życiu :) Uwielbiam to! Naprawdę wspaniały pomysł. Polecam! Świetna niespodzianka bliskim! Pozdrawiam Iwona B.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny konkurs:)
    ale mój maluszek jeszcze chyba nie zrobizbyt ładnego listu :))

    OdpowiedzUsuń