wtorek, 18 listopada 2014

Zabawa w łóżku

                                                         Zabawa w łózku ? czemu nie !
Chłopcy wczoraj ,,znikli,, tak fajnie się zabawili że ich nie poznawałam. Aż miło było papatrzeć nie tylko na nich ale też na pościel w samochodziki która taak się spodobała chłopakom że była kłotnia czyja ma być ostatecznie doszli do porozumienia że po tygodniu będa ją użytkować :) Ostatnio już nie mam siły na zabawy na podłodzę więc cieszę się bardzo że przeżucili się na łóżko :) już niedługo pokaże Wam cały pokój chłopców czekam tylko na zasłonki które pewnie jutro już będa :)
A tym czasem mam dla Was bon rabatowy na -10% do sklepu www.laluu.pl skąd pochodzi nasza pościel przy zamówieniu wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę  anibarpiomar. święta się zblizają więc rabaty bardzo miło widziane :) Gdybyście mieli jakieś problemy to piszcie pomożemy :)A Wasze dzieci gdzie najchętniej się bawią ? podłoga, łóżko, stolik ... i co myślicie o pościeli? 

8 komentarzy:

 1. Jak cudnie kolorowa ta pościel ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna ta pościel! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna pościel :) mam młodszą siostrę i ona uwielbia zabawy na łóżku :)

  http://anxo99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. cudna pościel, zarówno wzorek jak i kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne kolorowe zdjęcia!:) Pościel oczywiście także mi się podoba:) Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pościel super :)
  Mój Michaś uwielbia i łóżko i podłogę :)
  Zazwyczaj rozrzuca po pokoju kołdrę i poduszki imówi "lezimy" :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nadal wykonuję dużo czynności w łóżku. Nie przywykłam, by robić to przy stole albo biurku. A łóżko zawsze wygodniejsze od jakiegokolwiek innego mebla w mieszkaniu. No i kojarzy się ze snem i nic nierobieniem :)

  OdpowiedzUsuń