wtorek, 30 grudnia 2014

Konkurs z tołpa

KONKURS :) 

z okazji Nowego 2015 Roku z najlepszymi życzeniami zdrowia, szczęscia, spełnienia marzeń tych małych ale też i tych dużych i wielkich, aby z każdych trudnych sytuacji które na pierwszy rzut oka wydają się bez wyjścia znalazło się jakieś rozwiązanie, bo jednak tak życie jest skonstruowane że nie zawsze może być tylko dobrze. Kochani Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)

wraz z życzeniami mam dla Was mały a może duży bo super zestaw dla mamy i dzieci od Tołpy, z którym wróciłąm z Olsztyńskiego spotkania blogerek, Firma pomyślała nie tylko o nas blogerkach ale i o Was :) super bardzo się cieszę bo lubię te kosmetyki i cieszę się że mogę jedną osobę z Was takim zestawem obdarować :)ZASADY 

1. Lubimy Anibarpiomar
2. Jeśli macie możliwość zostańcie obserwatorem bloga aby być na bieżąco :) 
3. Lubimy i udostępniamy ( publicznie )  plakat konkursowy znajdujący się na facebooku TU :) 
4. Możecie zostawić komentarz pod plakatem i zaprocić do zabawy swoich znajomych  :) 


I  Jak Wam się podoba nagroda ? 

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za życzenia, a dla Was - wiecie czego - nowego chłopusia zdrowego! Pomyślności :) Nagrody niesamowite, uwielbiam Tołpę, jednak dla dzieci nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nagroda super się prezentuje i z chęcią tołpę wypróbuję, gdyż nie miałam jeszcze okazji. Za życznia ślicznie dziękuję tego samego życzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Same perełki w zestawie :) Najlepsze życzenia na Nowy Rok i dla Ciebie ! Wszelkie pomyślności, zdrówka i spełnienie marzeń !! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepszego na Nowy Rok, dużo szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego na nowy rok ;-)

  OdpowiedzUsuń