poniedziałek, 12 stycznia 2015

Smart remote aplikacja na telefon

HEJO :)


Ile to razy zdążyło się zrobić herbatkę ukroić ciacho zanieść do pokoju postawić na stoliku, wygodnie usiąść przykryć się kocykiem i w chwili kiedy chcę dokończyć dzieła i sięgam po pilot do telewizora ... 
...sięgam ale go nie ma.

Wstaje szukam ale dalej nie ma. Zawołałabym, ale co z tego nie odezwie się a przecież moi Panowie i tak nie powiedzą bo albo zapomnieli gdzie go przed sobą schowali albo po prostu gdzieś wsiąkł albo bawią się z nim w chowanego więc co? Muszę obejść się smakiem i wtedy kiedy mam chwilę , kiedy mogę wygodnie i w spokoju obejrzeć jakiś serial czy program okazuje się jednak że nie mogę :) 

Ale mąż znalazł na to rozwiązanie bo ściągnął mi na telefon aplikację SMART REMOTE :) jeśli o niej nie słyszeliście a często gubi Wam się pilot tak jak mi to zachęcam do ściągnięcia :) Aplikacja jest darmowa i działa nie tylko ,,na,, telewizor ale też np na dvd, zastępuje pilot i dzięki niej możemy korzystać z takich samych funkcji czyli możemy przełączać kanały, możemy podgłaśniać i ściszać dźwięk, jeśli mamy w telewizji funkcje nagrywania wiec i to nie jest problemem dla aplikacji, program z listą trwających filmów. Teraz zerknęłam i jest kilka podobnych aplikacji o tym samym ,,działaniu,, wiec na pewno w razie potrzeby znajdziecie coś dla siebie :) Macie?  Jak myślicie przydatna? u mnie się sprawdza szczególnie kiedy Piotruś za długo ogląda bajki, chowam się za drzwi wyłączam telewizor, kiedy synek krzyczy ze coś się zepsuło tłumaczę że chyba telewizor się przegrzał i działa :)
10 komentarzy:

 1. Super jest ta aplikacja - sama mam i chwalę ją sobie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja pierwszy widzę :D ale niesamowicie mi się podoba. Muszę ją ściągnąć :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Już pół roku jej używam-ekstra jest:)

  OdpowiedzUsuń
 4. też ją mam i działa świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow fenomanalne muszę sprawdzić czy u mnie też jest :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mam, nie znałam. Muszę wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna aplikacja, muszę ją przetestować :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha, a nie raz przypadkiem zamiast po pilota, sięgało się po telefon. Aplikacja wygodna wtedy, kiedy pilot się zepsuje, a kanały jakoś trzeba przeskakiwać. Takie dopasowanie jednej technologii do drugiej, by miło się współpracowało.

  OdpowiedzUsuń