wtorek, 23 czerwca 2015

opaska słoneczna
EXPERTO SUN - SŁONECZNA OPASKA to inteligentny gadżet, dzięki któremu poparzenia słoneczne przejdą do przeszłości.


Czy zdarzyło Ci się zastanawiać, czy:
- przebywanie na słońcu jest nadal bezpieczne dla Twojej skóry? 
- już teraz musisz użyć ponownie kremu z filtrem ochronnym, czy masz jeszcze trochę czasu? 
- po wyjściu z basenu/wody to już ten moment, aby ponowne użyć kremu? 


SŁONECZNA OPASKA pozwoli Ci cieszyć się słońcem bez zbędnych pytań!

Teraz pogoda nie sprzyja ale już od piątku wakacje więc i pewnie pogoda się polepszy zaczniemy wyjezdzać nad wodę, więcej czasu dzieci zaczną spędzać na dworze - tym samym są narażone na oparzenia słoneczne 


Kiedy jesteśmy na miejscu czyli w domu to w tych godzinach ,,szczytu,, nie wychodzimy na podwórko unikamy słońca, chłopcy nawet nie lubią wychodzić kiedy jest mocno gorąco ale niedługo wyjezdzamy na wakacje i jeśli tylko pogoda dopisze będziemy wychodzić nie unikniemy tego , będziemy zwiedzać , spacerować no i się opalać ale opalać z naciskiem na bezpieczne opalanie . I już wiem że te opaski są świetnym wynalazkiem, nigdy nie wiedziałam czy już smarować czy jednak jeszcze filtr działa a skórka dzieci jest bardzo wrażliwa i delikatna więc na nas rodzicach spoczywa wielka odpowiedzialność i ten gadżet może nam pomóc bo wtedy nie zapomnimy a na wakacjach może nam to umknąć. Opaski nie przeszkadzają, są wygodne i po chwili zapomina się że mamy ją na ręku a jednak zerkając wiemy kiedy  się posmarować czy nadal jesteśmy bezpieczni :) w opakowaniu znajdziemy 5 sztuk akurat na naszą rodzinkę na jeden dzień  :) Polecamy serdecznie :)

Słyszeliście o nich ? a może już używaliście jeśli nie koniecznie zabierzcie na wakacje :) 


dostępne w rossmanie :) cena około 19 zł


Zasady użytkowania:
Opakowanie trzymaj zawsze szczelnie zamknięte.
Używając kremu z filtrem ochronnym nałóż go również bezpośrednio na słoneczną opaskę. Wystawiona na działanie promieni słonecznych będzie reagować tak jak Twoja skóra – im wyższy faktor ochronny kremu, tym dłużej opaska nie zmieni koloru i tym dłużej będziesz cieszyć się słońcem. Pamiętaj, aby za każdym razem, kiedy będziesz używać kremu z filtrem ochronnym w ciągu dnia, pokryć nim również słoneczną opaskę.
Opaska może być używana w wodzie, również słonej i chlorowanej.
Opaska powinna być noszona od wschodu do zachodu słońca, również w pomieszczeniach zamkniętych. Kiedy ponownie wychodzisz na słońce, opaska rozpoczyna mierzenie poziomu promieniowania UV pamiętając jego poziom z momentu zejścia ze słońca.
Jedna opaska przeznaczona jest do stosowania wyłącznie przez jeden dzień. Po jednym dniu stosowania usuń opaskę, również wówczas gdy jej kolor nie uległ zmianie.
SŁONECZNA OPASKA przeznaczona jest w szczególności dla osób z małymi dziećmi, które chcą zminimalizować ryzyko oparzenia skóry ich dzieci oraz dla osób spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu, uprawiających sporty outdororowe, plażowiczów i osób lubiących wspinaczki i wyprawy górskie.10 komentarzy:

 1. Jejku, człowiek nawet nie wie ile jeszcze dobrodziejstw nie poznał ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy o tym nie słyszałam, ale może się przydać bo wakacje szykują się nad wodą a zeszłoroczne plażowanie skończyło się niejednym poparzeniem słonecznym ;)

  beneaththeblanket.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje - latem wybieramy się nad morze więc mam nadzieję, że będzie okazja wypróbować działanie opasek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatna rzecz. Tylko słońca brakuje od tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny gadżet, nie miałam pojęcia, że takie cuda są na rynku. Aniu, Ty jak zawsze - skarbnica wiedzy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy niedrogi gadżet, niestety moi chłopcy wszystko ściągają nawet opaski hotelowe czy naklejki na bagaż podręczny na lotnisku, dla nich ich miejsce jest w koszu albo u mamy w kieszeni :-(

  OdpowiedzUsuń