niedziela, 13 kwietnia 2014

Nasze palmy


                         Hejo KOchani Witam Was w niedzielę Palmową :)
poświęciliście swoje palemki ? wiecie już że ja lubie niepowtarzalne rzeczy takie które nie kupi się w każdym sklepie czy na każdym stoisku na rynku i nie lubie jak co 3 osoba ma taką samą rzecz :) wiec już chyba z miesiąc albo i ze dwa nawet znalazłam BIBUŁOWO i nie wahałam się ani chwili odrazu zamówiłam dwie sztuki jedna dla mnie i męza druga dla Piotrusia :) Nikt takich nie miał a wrecz kilka osób pytało gdzie kupiłam, kto robił i że nigdzie takich nie widział :) aj no świetnie :) może i tanie nie są w porównaniu do tych sklepowych które zawsze działały mi na nerwy bo się strasznie sypią i nie są piękne a każdy w kościele takie miał prawie każdy bo pojawiają się też samodzilnie zrobione z jakiś roślinek z ogrodu :) więc nasze były niepowtarzalne i posłużą jeszcze na kilka lat :)                                                 

prawda że piękne ? mega starannie i dokładnie wykonane :) nie da się ukryć że Pani robiąca ma ogromny talent :) cudne sa :) 


                                                                            :)

cieszę się ogromnie że mogłam ich odkryć że znalazłam BIBUŁOWO i że mogę się z Wami tym podzielić :)


                                                                       Ania 

6 komentarzy:

  1. Aniu, dziękuję Ci za miły wpis :), (aż się zaróżowiłam). Cieszę się, że palmiaki przypadły Ci do gustu i jeśli tylko po świętach, schowasz je w - koniecznie ciemne i suche miejsce, posłużą jeszcze lata :D

    OdpowiedzUsuń