środa, 19 lutego 2014

Grafika :)

                                   Hejo Kochani :)
         
aby na chwilę zapomnieć o doniesieniach prasowych że Mariusz Trynkiewiecz przebywa na Mazurach 20 km ode mnie a 3 km od miasteczka w którym często przebywamy i znamy dużo osób mam dla Was świeżutki post z bardzo fajną rzeczą która przypadła do gusty moim chłopak tak bardzo że Piotruś początkowo trzymał TO pod łóżkiem aby Bartuś mu nie zabrał :) mam nadzieję że i Wam się spodoba bo już niedługo bedę miała coś podobnego dla Was :) więc nie trzymam Was już dłużej w niewiedzy ! dziś przedstawiamy Wam !!

                                    

Kolorowe i niebanalne dekoracje do pokoju dziecięcego oraz stylowe, skandynawsko powściągliwe ozdoby do wszystkich innych przytulnych pomieszczeń.


           My jesteśmy posiadaczami grafiki dla dzieci !!

:) 

grafika jest fajna nie tylko wygląda ale dzieci mogą się z niej uczyć- liczenia, kształtów, dodawania, odejmowania i co tam jeszcze wymyślimy :) coś nowego, coś niepowtarzalnego, coś czego na sklepowych półkach w hipermarketach nie znajdziemy :)
 LUBIĘ TO :)

dostępne również inne wspaniałe grafiki :) koniecznie zobaczcie :) alfabety dla dzieci czadowe :) serce mocniej bije na ich widok - przynajmniej dla mnie :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz