czwartek, 13 lutego 2014

Niezapominajka :)

                                HEJO Kochani :)

dziś pisze szczególnie do kobiet chociaż faceci tez powinni o tym wiedzieć i przypominać swoim kobietom o badaniach ginekologicznych o robieniu regularnie cytologii i odwiedzaniu ginekologa nawet jak nic się nie dzieję na zwykłą kontrolę :) Kazde urodziny, imieniny, rocznice, nowy rok na każdych imprezach życzymy sobie wzajemnie przede wszystkim zdrowia ale ona samo nie przyjdzie trzeba o nie dbać i pięlegnować tak samo jak nasze dzieci, a żeby tak było trzeba się badać bo przecież lepiej zapobiegać prawda ? lepiej szybciej niż później bo czasem może być już za późno a życie i zdrowie jest najcenniejszym darem. możemy nie mieć pieniędzy, czy samochodu i sobie poradzimy ale co jak nie będziemy mieli zdrowia ? Wystarczy tylko raz na rok zapisać się do ginekologa a On czy Ona będą wiedzieli co dalej my musimy się tylko zapisać :) badania nie sa straszne ani nawet bolesne, wiem że to troche tak jak z wizytą u dentysty ale wiecie każdy lekarz jest inny ważne aby trafić to odpowiedniego, nie zawsze pierwszy raz jest taki jak sobie wymarzymy ( nie chodzi o sex )  ale trzeba walczyć o swoje i szukac bo samo nic nie przyjdzie :) dbamy o dzieci, dom ale czy dbamy o siebie ? nasze dzieci, mężowie, rodzina, przyjaciele są  dla nas ważni i my jesteśmy ważni dla nich :) Jest taka kampania kwiatkobiecosci.pl/  słyszeliście ?


Historia powstania Organizacji Kwiat Kobiecości jest nieodłącznie związana z chorobą nowotworową jej założycielki. Ida Karpińska w 2003 roku wygrała walkę z rakiem szyjki macicy. Żyje, ponieważ regularnie, co roku, wykonywała cytologię – „Taki mały prezent życia”.


na stronie znajdziecie wszystkie informacje :) zajrzyjcie koniecznie i kupcie i zostańcie niezapominajkami :)

bransoletki przypominają o badaniach :) WARTO :) ja już swoją mam, przyszła kilka dni temu :) a dowiedziałam się od koleżanek blogerek które wspierają akcje :) zobaczcie te cudeńko :)BADAJMY SIĘ :)

6 komentarzy:

 1. Cudowna ta niezapominajka.
  Właśnie... Badania... Nie byłam od roku. Trza by się umówić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem za tym by się badać i dotychczas trafiałam na dobrych ginekologów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna bransoletka :) bliżej mi do ginka niż do dentysty :P
  ps. co masz na ręku napisane?
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. właśnie w najbliższy poniedziałek jestem umówiona na cytologię ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Drogie Panie jak to jest z terminem wykonywania cytologii? Każdy ginekolog o którego byłam (a ciężko jest natrafić na kompetentnego...) mówił, że przy stopniu II-ym wystarczy raz do roku, ale przeczytałam opinie Pani z forum, że ona robi 2 x do roku, więc już zgłupiałam... Może to kwestia tego który stopień wyjdzie przy wyniku cytologii?

  OdpowiedzUsuń