sobota, 15 lutego 2014

Nakładka na kask                                           HEJO :)

śniegu co prawda nie ma ale sezon zimowy trwa :) i chcę Wam coś przedstawić mam nadzieję że jeszcze o nich nie słyszeliście i to ja Wam obwieszczę tę nowinę :) na skoku , na górce, na łyżwach musimy ciągle mieć dziecko na oku cały czas a w takich miejscach jest sporo osób, dużo dzieci, kombinezony prawie wszystkie podobne i jak w tłumie poznać swoje dziecko ? no bo czasem i tak może być ! co zrobić założyć na kask, nakładkę która dodatkowo zachęci dziecko do założenia kasku a nie ukrywajmy są dzieci które nie tolerują kasku tak jak mój Piotruś nie dało mu się przetłumaczyć że to jest konieczność, jego ciśnie, jego uwiera, jest ciężki i taki czarny ! ha i po problemie mamy nakładkę na kask dla dzieci i Piotruś stał się pilotem :) to do niego przemawia :) są różne wzory dla dziewczynek i dla chłopców i wspaniale :) zawsze to cieplej :) same plusy !
             
                                               
u MAMIDADI znajdziemy takie nakładki i między innymi przecudne kocyki musicie je zobaczyć sa inne niż wszystkie sa piękne :) nie wspomne o szydełkowych czapkach  i biżuterii no cud miód :)

my mamy na razie jedno zdjęcie naszej nakładki które mówi wszystko :) jak będzie tylko okazja będą zdjęcia w zimowej, białej aurze :)

dla mnie to strzał w 10 ! dla mojego synka który potrafi tupnąć nogą i się uprzeć - nakładka podziałała zobaczcie na zdjęciu :)
                                BUZIAK :) polecam :)

3 komentarze:

  1. dobra rzecz, dziecko nie czuje się jak w kasku, ale bardziej jak w czapce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Extra wygląda, jak mały pilot :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. I super, teraz jest główka dobrze chroniona i zawsze to cieplej ;)

    OdpowiedzUsuń