niedziela, 16 lutego 2014

Koncertowo

                                           HEJO :)

Wczoraj byliśmy w Hotel-Ognisty-Ptak na koncercie Walentynkowym Łukasza Zagrobelnego i na tą okazję zakupiłam specjalnie sukienkę w  walentynkowym kolorze, buty do kreacji bo przecież nie mam się w co ubrać (chyba jak każda kobieta) chociaż sukienek w szafie ze sto  :) wyobrażałam sobie świetny wystrój walentynkowy stoliki a przynajmniej krzesła dla każdej osoby :) miałam tam studniówkę więc sale znałam, wiedziałam że jest duża :)

Pomyśleliśmy że trzeba się ubrać elegancko więc i tak zrobiliśmy na miejscu okazało się jednak troszkę inaczej, troszku dziwnie się czułam bo raczej każdy był ubrany na luzie :) ale mniejsza z tym ! miejsc siedzących nie było, po bokach co prawda stały krzesła ale nawet nie dla połowy osób więc jak przyjechaliśmy pół godziny przed rozpoczęciem nic już nie było. Spoko ustałam nic mi się nie stało ale była z nami koleżanka w ciąży więc .. ale zwolniło się potem miejsce bo ludzie poszli pod scenę aby lepiej widzieć więc usiedliśmy :) dobrze w sumie że koncert nie trwał długo więc można było wystać w szpilkach przez tą godzinę ( jakoś coś koło tego nie sprawdzałam na zegarku ale szybciutko poszło ) po koncercie można było zakupić płytę i zdobyć na niej autograf więc skorzystał mąż kupił płytkę a my z Wiolą poszłyśmy ją podpisać i skorzystałyśmy z okazji i zrobiłyśmy sobie zdjęcie z Łukaszem :) ale powiem Wam że jakoś fanką takowych zdjęć nie jestem z osobami z ekranu ! dla mnie to normalni ludzie tacy jak my ! więc nie jest to dla mnie jakieś och i ach ale zdjęcie mamy :) Boski garnitur miał p. Łukasz, zegarek owszem i buty też - no wiecie faceta poznaje się po butach i zegarku :)
Wiola mam nadzieję że nie obrazisz się że Cię pokazałam! Wyszłaś cudnie :) 


podsumowując było sympatycznie :)  nie było tak jak sobie wyobrażałam ale nie było też źle :) chyba za mało chodzę  na imprezy i nie wiem co i jak :) 

6 komentarzy:

 1. On wygląda trochę jak z wosku :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. On elegancki, Ty elegancka :) Pasowaliście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna sukienka, uwielbiam ten kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Babeczki z klasą :) Świetnie wyszłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super blog! zapraszam do mnie :) http://roksana-rocky27082.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super wyglądałaś! W czerwieni i tej fryzurce Ci do twarzy :-) Justyna N.

  OdpowiedzUsuń