piątek, 11 lipca 2014

Kolorujemy .....

HEJ :) 

Czasem może zdarzyć się że na jednej z naszych ścian ,,czegoś,, brakuje, albo że wydaje się jakaś taka pusta, albo chcemy coś zakrywać , czasem mamy wolny kawałek. powodów dla których warto powiesić właścicie przykleić kolorowankę od minka.pl jest wiele :) w swojej ofercie mają nie tylko kolorowanki ale tapety które ,,mocuje,, się tą samą metodą czyli tylko spryskaniem wodą :) koniecznie zajrzycie na stronkę www.minka.pl i zobaczcie ofertę  :) Nasza kolorowanka przykryła brzydki kawałek ściany i dała super efekt no i dała świetną zabawę dla całej rodziny na nie jeden wieczór.

Moi chłopcy jakoś nie przepadają za malowaniem , kolorowaniem i trudno im usiedzieć w miejscu a ta kolorowanka zachęciła ich do malowania bo to przeciez coś innego :) jak widać nie będzie to perfekcyjny malunek ale dzięki niej bedą mogli poświczyć i nabrać wprawy bo tak jak napisałąm trudno mi jest ich zagnać do malowania na kartce czy kolorowania zwykłych malowanek :) 

serdecznie polecamy bo warto :) 


:)


Ania

12 komentarzy:

 1. swietny pomysł dla malych, sciennych malarzy! :) pamiętam jak moj syn kiedy był mały wymazał mi całe sciany w twórczym zapędzie, przydałaby się wtedy taka scienna malowanka, ale to stare dzieje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu u Ciebie to zawsze można zobaczyć ciekawe gadżety :)

  OdpowiedzUsuń
 3. cholibka, za moich czasów (jak to brzmi!) nie było takich bajerów, a co powiedzieliby domownicy widząc coś takiego u mnie? chociaż podoba mi się taki myk! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super gadżet!:) bardzo kreatywny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście bardzo interesująca forma kolorowanki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna kolorowanka! Mój Oskar też nie lubi kolorować - czasami namówię go na malowanie farbami ale to też zajęcie na krótko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fabi by się nie potrafił ograniczyć tylko do kartki ;) Ozdobiłby nam całą ścianę dookoła ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. chyba musze Piotrkowi sprawić bo ostatnio coś mi po ścianach zaczął rysować:)

  OdpowiedzUsuń
 9. ale genialny pomysl ;o sama bym sobei sprawila takie cos teraz ;D

  OdpowiedzUsuń