czwartek, 3 lipca 2014

Tygryski

                                                                   HEJ :)
Coś innego coś czego u nas nie ma coś do czego dostęp mam tylko dzięki internetowi i coś co nas zauroczyło o czym mowa ? wiecie ? oczywiście o slippers family - czyli PRAWDOPODOBNIE NAJZDROWSZE KAPCIE I OBUWIE DLA DZIECI w wieku od 1 do 12 lat.
nie wiem czy u Was tak jak u nas dzieci nie przepadają za kapciami, Piotruś kapcie zakładał tylko wtedy kiedy już nie miał wyjścia czyli chce wyjść na taras ale mamusia drzwi nie otworzy dopóki kapci na nogach nie ma ale co z tego jak tylko wyszedł to i kapcie dziwnych trafem z nóg spadały ale to już za nami. Butki zwierzece służą u nas jako i kapcie i buty ale od września będą wyłącznie kapciami bo Piotruś mówi że tygryski idą z nim do szkoły.  Są bardzo oryginalne, bardzo ładne, no i według synka wygodne. butki są profilaktyczne ale niech to nikogo nie zniechęca a zachęca bo są wygogne i zabezpieczają kostkę przed urazami. Minusów nie odnalazłam dla nas same plusy :)

Bartuś za to otrzymał butki z kolekcji Tylko dla orłów :) z których jesteśmy równie zadowoleni bo nie spadają nie odpinają się Bartuś biega swobodnie i wygodnie :) i chyba zdecyduje się kupić mu jeszcze kapcie zwierzece które są hitem :) są tak urocze i inne od wszystkich że nie mogę się im oprzeć gdyby tylko były większe rozmiary brałabym też dla siebie :) zdecydowanie Wam polecam :)                                                           


                          jeśli nie macie - zajrzyjcie :) a jeśli macie podzielcie się swoją opinią :)


                                                                              ANIA

4 komentarze:

 1. Ciekawe!:) od jakich rozmiarów zaczynaja się te butki?:)
  Pozdrawiam!
  www.buycheaplookfit.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogie Panie :)
  Dziękuję w imieniu swoim i zespołu za te ciepłe słowa pod naszym adresem :)
  Robimy wszystko, by nasze obuwie dało mnóstwo radości i uśmiechów zarówno dzieciom jak i rodzicom :)

  Moniko,
  Kolekcja Nature Foot rozpoczyna się od rozmiaru 24 i od połowy sierpnia dostępna będzie do rozmiaru 36 (aktualnie 30), natomiast od początku przyszłego roku rozmiarówkę poszerzymy jeszcze bardziej ;)
  Czeka na Ciebie i Twoją pociechę 10x zwierzęcych motywów, które wyzwolą dodatkowe pokłady energii ;)

  Pozdrawiam serdecznie! :)
  Ania ze zespołu www.SlippersFamily.com

  OdpowiedzUsuń